JAK ZVOLIT SPRÁVNÉHO DODAVATELE TURBODMYCHADLA

Na trhu působí množství firem inzerující opravy a prodej turbodmychadel, ale v mnoha případech, ve snaze získat zákazníka, uvádí lživé informace.

Většina těchto firem pracuje systémem „ z 5 šrotů uděláme 1 menší a snad to vyjde“ a potřebují k tomu pískovačku a hliníkovou barvu ve spreji.Jejich dodavatelé jsou především vrakoviště a zahraniční firmy zabývající se obchodem s použitými autodíly a demontážemi motorových jednotek. U nových turbodmychadel se jedná o dovoz „plagiátů z Číny“, o turbodmychadla vyřazovaná z výrobních linek automobilek pro skrytou vadu (např. hlučnost), nezřídka turbodmychadla kradená.

Nákup nového turba, nebo jeho oprava, není levná záležitost, proto se opravdu vyplatí prověřit si firmu, které dáte důvěru.

Už jeho samotná demontáž a montáž v autoservisu je u mnohých modelů automobilů úkon v řádu cca 5000 Kč, takže v případě reklamace nastávají nezanedbatelné vícenáklady.

Montáží nekvalitně opraveného turbodmychadla může dojít k poškození celého motoru.

Samozřejmě nepravdivé jsou i s oblibou uváděné informace o řádově "tísíci kusech turbodmychadel na skladě" atd. Proč dávat důvěru firmám, které Vám lžou už v prvotní poskytované informaci.

Chcete jednat s odborníky na turbodmychadla, kteří již působí v branži více než 20 let, jsou autorizovaným servisem a importerem největšího světového výrobce BorgWarner Turbosystem , nebo dáte přednost "překupníkům", kteří prodávají všechno, moc nerozumí ničemu a nevíte, zda je doženete za měsíc.

 

Jak nenaletět aneb co je důležité si zjistit

Volejte zdarma zelenou linku 800 10 10 55
Pošlete poptávku