Prodej tuningového příslušenství

Součástí našich služeb je prodej tuningového příslušenství pro automobily. Našimi dodavateli jsou renomovaní výrobci tuningových náhradních dílů. Nabízíme intercoolery, BOV (odpouštěcí) ventily, interní i externí obtokové ventily a další příslušenství. Vylaďte motor svého “zdroje emocí “ podle svých představ, protože stále platí “no boost - no glory”.

Zlepšení průběhu výkonové a momentové křivky.

Kvalitní sortiment.

Velká variabilita.

Rychlé dodání.

Turbodmychadla - Rema Turbo

Zvyšte výkon svého motoru

Zlepšete účinnost turbodmychadel a zlepšete odezvy motoru. Využijte prodej tuningového příslušenství či přestavbu turba. Nabízíme náhradní díly od renomovaných výrobců. Kontaktujte REMA TURBO s.r.o. Strakonice v Jihočeském kraji a zašlete nám poptávkový formulář. Jsme Vám k dispozici po celé České a Slovenské republice.

 

BOV - „blow – off value“, nebo „pop – off value“

Přetlakové ventily (BOV)

Přetlakové ventily neboli Blow off ventily (BOV) slouží k vypouštění přetlaku, který vzniká při ubrání plynu mezi výtlakem turbodmychadla a škrticí klapkou. Vznikající přetlak brzdí lopatky kola kompresoru, čímž snižuje jeho životnost a zvyšuje prodlevu nástupu turba po přidání plynu. Přetlakové ventily zrychlují nástup turbodmychadla a podstatně zvyšují odezvu motoru. V naší nabídce naleznete atmosférické i recirkulační přetlakové ventily.

Existují 2 typy BOV

Atmosférické

Přetlak se odpustí do atmosféry.

Recirkulační

Tzv. „plumb back“ – přetlak jde zpět před turbodmychadlo - jedná se o uzavřený systém vhodný např. pro offroad, kdy nehrozí poškození průnikem nečistot a bláta přes BOV, musíme ale oželet „tunery“ tolik žádaný zvukový efekt.

Obtokový ventil - wastegate

Obtokové ventily (WASTEGATE)

Pro lepší vlastnosti tuningových motorů poskytujeme externí i interní obtokové ventily. Tento Wastegate ventil řídí množství výfukových plynů z motoru na turbínu turbodmychadla. Řízením rozdílu tlaků nad a pod membránou ventilu je ovládán pohyb ventilu a tím otáčky rotoru, případně plnící tlak. Pro tuning s výkonovou hranicí od 400 HP je doporučován externí obtokový ventil z důvodu větší průchodnosti, tuhosti pružin a přesnější ovladatelnosti. Navštivte také náš prodej turbodmychadel a výměnný prodej náhradních dílů.

Existují 2 typy wastegate

Externí

Interní

Volejte zdarma zelenou linku 800 10 10 55
Pošlete poptávku