Hybridní turbodmychadla

Hybridní turbodmychadla společně s úpravou řídící jednotky poskytují zvýšení výkonu dieselových i benzínových motorů. Provádíme přestavby turbodmychadel pro většinu přeplňovaných sériových motorů. Dokážeme postavit hybridní turba pro automobilové motory , ale i zemědělské stroje. Dodáváme tovární hybridní ballbearing turbodmychadla pro různá odvětví motoristického sportu. Nechte si postavit hybridní turbo “na míru”.

Zvýšení výkonu motorů.

Performance díly.

Větší únosnost a životnost.

Turbodmychadlo “na míru”.

Hybridní turbodmychadla - Rema Turbo

Tuning turbodmychadel - hybridní turbodmychadla

Kromě repasování turbodmychadel a prodeje turbodmychadel se zabýváme stavbou hybridních turbodmychadel, která představují propojení dvou typů turbodmychadel. Při požadovaném navýšení výkonu do cca 20 % dochází ke změně pouze na straně dmychadla a turbínová strana zůstává původní. Při vyšším požadovaném navýšení je potřeba výrazně většího dmychadlového kola a s tím souvisí omezená propustnost turbínové strany, tzn. změnu turbínové skříně (vyšší A/R u regulace s wastegate, vyšší lopatkový mechanismus a větší výstupní průměr turbinového kola u VNT (VGT) turbodmychadel).

 

Zvýšení výkonu

Samotná montáž hybridního turbodmychadla přímo nezvýší výkonové parametry. Naopak dojde ke zvětšení turboefektu - prodlevy při akceleraci z nízkých otáček, špatnému průběhu momentové křivky a zvýšení kouřivosti. Tento stav je dán neodpovídajícím softwarem řídící jednotky (ECU) k danému hybridnímu turbodmychadlu. Pro zvýšení výkonu motoru s využitím hybridního turbodmychadla je proto nutné provést upgrade řídící jednotky.

 

Dlouhá životnost

Pro větší únosnost a účinnost turba při vyšších otáčkách používáme kompresorová kola frézovaná z předkovaného polotovaru (MFS). Díky tomu a precizní práci při vyvažování a úpravě kontury dmychadlové a turbínové skříně dosahujeme výborné účinnosti a dlouhé životnosti. Pro snížení nákladů můžete využít také přestavbu původního turbodmychadla.

Ložiskové středy - Rema Turbo porovnání velikosti kompresorových kol pro BMW 335i – original x hybrid B2P „blue line" 400+

 

Objednejte si hybridní turbodmychadlo

Přejete si zvýšit výkon motoru? Jenom úprava software nestačí - využijte realizaci hybridního turbodmychadla. Zašlete nám poptávkový formulář nebo nám zavolejte, rádi vám poradíme. Kontaktujte REMA TURBO s.r.o. a udělejte první krok “k pořádnému svezení” !

 

 Sériové turbodmychadloTurbo Upgrade
AEB
ANB
APU
AWT
1.8 T - 5V
AGU
ARX
AUM

1.8 T - 5V
AXX
BWA
BMP

2.0 TSI
Volejte zdarma zelenou linku 800 10 10 55
Pošlete poptávku