"Zákazník na prvním místě???"

OÚ Lhota u Příbramě
14.05.2019 | 13:35
Byli jste mi doporučeni jako našemu regionu nejbližší firma, ale už pokusem o telefonickou objednávku jsem se ujistila, že vzdálenost v tomto případě není předností. Jak se s Vaším firemním sloganem slučuje přístup zaměstnance, který arogantně "odpálkuje" potencionálního zákazníka, aniž by vyslechl jeho požadavek? S takovou mírou arogance a pohrdání jsem se nesetkala ani pracovně, ani soukromě. Jestliže profesionalita Vaší firmy takto pokulhává už v úvodní komunikaci, jaká by asi byla úroveň Vašich dalších služeb? Jsou-li jsou na podobné úrovni jako byl přístup Vašeho zaměstnance v prosté komunikaci po telefonu, pak se divím, že Vaše firma ještě funguje... Jistě chápete, že po této zkušenosti Vaši firmu nebudu dále ani chválit, ani doporučovat.
Mgr. Drmlová Eva
starostka obce
Petr Kohout majitel
15.05.2019 | 14:39
Dobrý den ,
velice mne mrzí Vaše špatná zkušenost s úvodní kominikací s naší firmou. Mohla byste mi prosím sdělit , kdy jste nám volala a v jaké věci , s kým jste mluvila , nebo alespoň na jakém telefoním čísle. Ujišťuji Vás, že se jednalo o vyjímku o přijmu opatření, aby se to neopakovalo.
Pokud najdete chvilku , zavolejte mi prosím na tel. 602409257 - rád bych se Vám osobně omluvil za neprofesionalitu našeho zaměstnance.
Volejte zdarma zelenou linku 800 10 10 55
Pošlete poptávku